Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ebbe a laptopba tudok tenni...

Ebbe a laptopba tudok tenni más procit? (minden más lent! )

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy laptopot (Acer Aspire E1-531). Jelenleg egy Intel Pentium B960as processzor van benne.

Ebből a laptopból van i3-as processzorú is.

Elviszi az új játékokat, de hogy tényleg élvezhető lehessen szeretnék bele egy másik procit. Meg lehet oldani ?

Mondjuk egy i5-öset ez helyett. A gyári 4GB ramhoz vettem már 8GB-ot így 12GB ramom van.



2013. febr. 16. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Ramon és HDD-n kívül nem tudsz semmit cserélni egy notebook-ban. Egyébként a 12Gb ram teljesen felesleges ebbe a gépbe. Én az i5-3xxx procimhoz használok 8Gb ramot.;)

2013. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: a felsoroltakon kívül cserélhető még: wifi, processzor, modem, optikai meghajtó. (ha ért hozzá az ember és dedikált a VGA, akkor az is)

K.: Az alaplap pontos típusa nélkül nem lehet megmondani, hogy a tiédbe belemegy-e I3-as proci. A tokozás nem akadály, de ebből nem következik az, hogy biztosan menni fog.

2013. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem bele megy mert ugyan ilyen laptopból árultak i3as és i5öst is, csak arra nemvolt elég a keret.

Hol tudom megnézni az alaplap típusát ?

2013. febr. 16. 23:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiegészítő információ: Ha megbontod, érvénytelenné válik a garanciád!
2013. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!