Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért dobja be a gépem állandó...

Miért dobja be a gépem állandóan Realtek HD Audio-t?

Figyelt kérdés

Amikor bedugok egy jack-et előre pl egy fejhallgatót akkor semmi baj nincs de ha kihúzom állandóan bedobál ilyet hogy : vonalszintű bemenet,mikrofon,Fejhallgató és első hangszórók kimenetet amikor zenét hallgatok.Ja és akad a hang ilyenkor.

Szóval csak akkor tudom orvosolni ha szét szedem a gépet és kihúzom az első audiot...De nincs valami magyarázat erre? Vagy esetleg megoldás?


2013. febr. 17. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez természetes
2013. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De állandóan bedobja még ha nem is dugok be semmit. Halk a zene:semmi baj de ha kicsit erősítek rajta 10mp-ben vagy 10x bedobja és kilép mindenből.Régi gépemen nem volt ilyen.De esetleg az új alaplapomat nem szereti a ház?Vagy szakadt a kábel?
2013. febr. 17. 11:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor a csatlakozások nem megfelelők vagy a kábel van kicsit megtörve :)
2013. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha elvan szakadva akkor hol tudok venni ilyet?
2013. febr. 17. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:

A szakadást a fejhallgató vagy a hangfal zsinórjára értem

De probáld ki hogy megmozgatod a zsinorokat és ha akkor elő ugrál a kis ablak 100% hogy a zsinor szakadt

2013. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon hogy kihuzod az első audiot?
2013. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van elől egy bemenet és egy kimenet.Arra értem.
2013. febr. 17. 11:38
 8/8 A kérdező kommentje:
De még hozzá teszem: nem biztos hogy a hangfalam kábele szakadt mivel ezelőtt nem volt vele baj csak akkor amikor bedugom a belső audio kábelt hogy működjenek elől is.De ha kihúzom semmi baj nincs.
2013. febr. 17. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!