Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket vegyem meg?

Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, laptop vásárlása előtt vagyok és kinéztem magamnak 2 gépet, amik nagyjából megfelelnének az igényeimnek. Az lenne a kérdésem, hogy melyik éri meg jobban: ugyan azon az áron a nagyobb teljesítményű, vagy a megbízhatóbb márka? (Alapvetően játékra, HD videószerkesztésre használnám, asztali gép hurcolás miatt kizárva.)


Íme a 2 link

[link]

[link]


Esetleg valami mást vegyek ennyi pénzért?



2013. febr. 18. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Dell vs. HP... xDDD


egymást lökik ki a ringbőlxDDD


Acer Aspire. ezekben gondolkodj :D

de ha már a fentebb említett kettő közül akarsz választani, akkor....

2013. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A HP Pavilion jobbnak tűnik ha játékról és videószerkesztésről van szó. Azonban nagyon elkeserítő, hogy nincs benne optikai meghajtó és csak 4cellás az akkuja.

A Dell ebben a kettőben jobb.


Azonban mind kettőben 1.7GHZ CPU van. Ha a videószerkesztés a fontosabb, és a programod tudja használni a videó kártya erejét akkor maradhat. Ha mind kettő fontos akkor szerintem keress gyorsabb CPU-s gépet.

2013. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Közben még nézelődtem, és találtam egy drágább árkategóriájú Lenovot: [link]

ez már tényleg egy nagyon jó paraméterekkel rendelkező kis gép, viszont mennyire kell félnem a márkától, mennyire tartós?

2013. febr. 18. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
A garancia idő ésa szervíz szolgáltatások miatt csak is a Dellt ajánlom......
2013. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!