Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elég érdekes boot hiba a...

Elég érdekes boot hiba a windows 8-ban. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggel bekapcsoltam a gépem, rendeltetés szerűen szép gyorsan be is bootolt a rendszer mint mindig. Aztán internetezés közben egy negyed óra múlva fogta magát, újraindult, de nem bootolta be teljesen a rendszert, valami olyasmit irt ki, hogy "A számitógép súlyos hibába ütközött, ami miatt nem tud elindulni, és automatikusan újra fog indulni újra." Aztán azt irta ki újraindulás után, hogy a winload.exe megsérült, vagy nem található, ezért nem bootolható be a rendszer és hogy forduljak a microsofthoz a problémával, vagy használjam az eredeti win8 lemezemen lévő boot helyreállitási lehetőséget... Nos mivel ilyen nekem nincs, kikapcsoltam a francba, majd most pár óra elteltével bekapcsoltam újra. Először a táp nem akarta inditani az alaplapot, nem bippegett, ilyenek (ezzel már régóta szórakozik mikor kedve tartja), szóval megmozgattam a tápkábelt, meg az alaplapi tápkábelt, elindult a gép és most be is töltötte a rendszert. Nézttem a googleba hogy mi lehet ez, sajnos csak külföldi fórumokat találtam és olyat irtak, hogy ha van a gépen egy win7 is akkor az okozza a dual-boot miatt mert összeakadnak a rendszerfájlok?! Amit nem igazán értek, ha külön meghajtón vannak már hogy akadának össze? Mindegy is mert nincs windows 7 a gépen... Valakinek volt már ilyen?

2013. febr. 19. 13:28
 1/3 Pj0tr ***** válasza:
Nem. Nem lopott terméket használok, így nem kell loader ami összeomlana. Javaslom fáradj be egy szakiránynak megfelelő kereskedésbe és vásárold meg.
2013. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
magyarán ez a loader hibája?
2013. febr. 21. 16:56
 3/3 Pj0tr ***** válasza:

Megmondom neked fullra nem tudom, de simán kinézem belőle. Vagy HW hiba vagy a loader.

A Win8 elég stabil és iszonyat jól ki tudja javítani magát ha a user hülyeséget csinál.

2013. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!