Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltettetem a blackpanther...

Feltettetem a blackpanther os-t (Bootoltam aztán ment minden, meg se kérdezte, hogy windows mellé tegyem-e vagy ne) és amikor újraindítom a gépet akkor automatikusan a windows töltödik be és nem is lehet kiválasztani,?

Figyelt kérdés
hogy melyik op. Rendszert használjam. Mi lehet a baj?
2013. febr. 21. 12:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy csak egy viszonylag szűk réteg használja. Nincs annyira promótálva. Ebből következik, hogy bárhol kérdezel kevesebb segítséget fogsz találni.

Az Ubi tényleg lassú. Én sokáig XFCE-vel használtam, az dobott rajta kicsit. Aztán rétem át a Linux mint XFCE kiadására, ami még fürgébb.

2013. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Azt hittem a grafikus felületre értetted,hogy réteg, de így mostmár értem.Mégy egy fárasztó kérdés, ha lehet.Melyiket ajánlod inkább?PcLinuxOs vagy az ubuntu.És mi az a fullmoty a pclinuxos kde-nél?mitől tér el a sima kde-től?

:)

2013. febr. 21. 19:10
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a kettő közül lehet, akkor Ubuntut választanék. A másik kérdésre nem tudom a választ. A PCLinuxig csak addig néztem utána, hogy mi az alapja.
2013. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

És mi alapján döntöttél úgy,hogy az ubuntut választanád?

cpu 2.67 Ghz

2Gb ram

128mb videokártya

ezen a gépen nem lenne lassú az ubuntu 12.04 lts, vagy az ubuntu12.12?

2013. febr. 21. 19:36
 15/18 A kérdező kommentje:
Kössz, hogy kitartó vagy ilyen hülye kérdések mellett:D
2013. febr. 21. 19:37
 16/18 anonim ***** válasza:
Az szól mellette, hogy az Ubuntunak kicsit hazánkban is szép nagy tábora van. PCLinuxos polóban még egy emberkét sem láttam sétálgatni :)
2013. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Még én sem:)

Tudnál válaszolni arra a kérdésemre, hogy menne egy gyorsan az ubuntu a gépemen?köszi szépen utolsó kérdés volt nem fárasztalak inkább a hülye kérdéseimmel.:D

2013. febr. 21. 19:45
 18/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, ahogy írtad, kezdő linuxos vagy és nem figyeltél mikor azt kérdezte, hogy HOVA telepítse a rendszerbetöltőt. Egyébként ha a blackPanther hivatalos csatornáin kérdezel, valószínűleg, választ is kapsz időben.


Esetleg nem tudja valaki, hogy agyműtétnél melyik artériára kell jobban figyelni? Köszi :D)

2014. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!