Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PS3 sárga led-nek milyen okai...

PS3 sárga led-nek milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
PS3 sárga led (YLOD) problémáim vannak de nem feltétlen olyanok amiket olvastam... Mindenki azt írja a fórumokon hogy játék közbe vagy bekapcsoláskor lett sárga ledes és utána meghalt annyi volt neki. De nekem nem így volt... Bekapcsoláskor jött a sárga led de utána másodszorra beindult és hibátlanul működött.Így ment ez hetekig de aztán nem másodszorra indult be hanem harmadszorra később negyedszerre,tizedszerre... és így tovább.Mára már olyan 100 indítás környékén járok de beindul és utána működik!Valaki tudja hogy mi lehet ennek az oka? Vagy ez is ugyanaz a probléma amiket fórumokon olvastam csak velem így történt?

2013. febr. 22. 14:08
 1/10 anonim válasza:

Az oka az, hogy a PS3 szellőzése nem tökéletes, és így az áramkört záró apró óngömbök megolvadna, esetleg ráfolynak más alkatrészekre, így hibás működést idéz elő. A sárga leddel védekezik a gép az ellen, hogy megsüsse magát.


Javítása: nem lehetséges, sosem fog úgy működni, mint legelőször...


Tanács: Vegyél PS3 Slimet

2013. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? Sárga led javítható...
2013. febr. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És slimeken kívül a fat 40gb de még jobban meg lehet bízni a 80 gb-s ben
2013. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ElektroDJR2 válasza:
Ja főleg hogy a FAT 10% sárga ledes lett míg a slim-nek csak 1% a .....tényleg megbízható -__- haveromnak 1 év alatt kinyúlt a FAT sárga leddel nekem másfél éve pörög slimem hibátlanul
2013. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ezekben a CECH-3004A-s alaplap van!

PS3 Slim-ből is csak a 320GB-s, amibe már CECH-3004B-s lap van, ott már teljes egészében ki van küszöbölve ez a hiba!

A PS3 Super Slimeknél is már a 3004B van jelen!

2013. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
super slim 4000res széria
2013. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
meg lehet javítani csak venned kell egy hűtőpasztát amit a legtöbb pc-s boltban 2-300 forintért kapsz itt egy videó a folyamatról(és csak az első rész az ötből:) ) http://www.youtube.com/watch?v=UWPFS0QtIyE
2013. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Trefor Géza válasza:
Nekem 2008 közepe óta FAT (CECH.04) gépem. 2012.decemberben vittem szervizbe tisztíttatni és újra pasztázni addig és azóta se volt vele bajom :)
2013. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem azért lesz sárga ledes mert hibásan gyártják le, hanem basztok kitakarítani, meg fél évente újra pasztázni esetleg meg lehet dobni +1 vagy 2 ventivel (gari itt elvész :D), vagy a burkolatot megbontani hogy tudjon szellőzni (bár burkolatot bontani nem tudom lehet e).

Elsőnek gondolkozzatok el hogy bántatok a géppel, utána gyertek a fórumra sírni sok agyalágyult.

És szarok rá ha lefelé pontoztok, a fórum már rég nem erről szól!

2014. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2021. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!