Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraftban tufnánk a haverom...

Minecraftban tufnánk a haverommal úgy multizni hogy egy mapot kirakok lanra? Vagy valaki elmagyarázná nekem hogyAn tudnék multizni a haverommal 4 mind kettőnknek a : 1.4.7 verzió van meg

Figyelt kérdés

#l.a.n
2013. febr. 22. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csinálni kell egy szervert, amit megtalálsz a youtube-on. Tényleg rengeteg videó van róla. pl erről: http://www.youtube.com/watch?v=1OvLT7aFX48

Utána ha van routered, akkor engedélyezni kell a portot. Legtöbbször 25565-öst. Ha nem tudod hogyan kell, erről is lesz rengeteg videó, port forwarding néven. Utána kilőni a vírusírtót amíg mások csatlakoznak a szeródhoz, és ennyi:D Sok mindenkinek nem sikerűl megcsinálni. Pedig nem vészes. A port engedélyeztetés a legfőbb dolog. Ha azt nem csinálod meg, 99% hogy nem tudnak majd belépni a barátaid hozzád. De egy szerverhez nem árt ha van a gépedben legalább 2 gb ddr2/3 as ram.

2013. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. [link]

2.felrakjátok

3.regisztráltok

4.beléptek a minecraft szobába vagy akármelyikbe csak 1 szobába legyetek

5.valamelyikötök elinditja a játékot és rámegy a lan nyitásra

6. amit ki ír ip-t azt meg adja a másiknak

7.a másik rácsatlakozik és játszhatok is :D


remélem tudtam segíteni :D

2013. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jah igen a lant elfelejtettem, de ahogy látom már leírták előttem:D Szóval mind2 választási lehetőség adott. Már csak választasz egyet.
2013. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi ! az első bonyolult egy 12 évesnek :)
2013. febr. 22. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen mert az egy külön szerver, amit a 2. írt azzal pedig am ár meglévő mapodat nyitod meg egyszerű lanba. ha neked az jó, márpedig az is tökéletes, akkor természetesen azt csinálod meg amelyiket megtudod:) De amúgy a szerver se nehéz, csak hosszabb időbe telik.
2013. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy nincs kizárva hogy a 2. verziónál ne kelljen csinálni egy portot a routerbe. De nem vagyok benne biztos mert még sose próbáltam úgy.
2013. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ilyenkor más nem tud belépni ?
2013. febr. 23. 08:30
 8/11 anonim ***** válasza:

nem kell külön portot nyitni

ja és csak az tud csatlakozni aki tudja az ip címét a szervernek

2013. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És csak akkor ha el van indítva a szeród. Mármint ezesetbe majd ha el lesz indítva lan-ba a map-od
2013. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én 11 éves vagyok mégis van 30 szerverem !!!

1.2.5-1.4.7-ig ja és rengeteg sok mod-om van !

2013. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!