Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a mocsok a klaviatúrán?...

Mi az a mocsok a klaviatúrán? Fekete, mintha olvadt műanyag lenne.

Figyelt kérdés

Üdv!


Már mióta elkezdődött a számítógépes pályafutásom, akármilyen billentyűzetem volt, nem telt bele 1-2 hét és megjelentek rajta ilyen fekete rágó szerű mocsokkupacok.

Ez nekem nagyon megalázó, mivel én rendszeresen tisztálkodom, higiénikus vagyok, adok is magamra. Pl.: nem eszek a gépnél, rendszeresen kezet mosok (napi 4 alkalom, de munkától függ)

Azt mondta egyik haverom hogy neki is, és elvileg a nagyon poros környezet okozza. Ez valóban igaz? És hogy tudok tenni ellene, vagyis a billentyűzeti kosz kialakulása ellen??


Köszönöm!

Üdv!


2013. febr. 23. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

az szerintem a kezedről származó izzadság+zsírok és a levegőben lévő szennyeződések

amúgy nekem is olyan, ami tényleg nagyon zavaró

2013. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Argloss ***** válasza:
Minden nap törölgesd meg egy nedves ronggyal. Sokáig nem tart és ezzel elkerülhető, hogy mocskos legyen. Vagyis nekem tökéletesen jó ellene, bár lehet, hogy intenzívebb használatnál többször is érdemes letörölgetni...
2013. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Időnként ülök a géphez, ha összesen nap 1,5 órát sokat mondok. Csak egyedül gépezem, senki más, mivel a szobámban van. Mostanában egyfolytában tisztítom, de mindig ilyen dzsuvás :))


Azért kérdeztem hogy valami szer nincs erre?

Nem szokott zsíros lenni a kezem, erre ügyelek :)

2013. febr. 23. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!