Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem nyitja meg a bios-t?

Maka1234 kérdése:

Miért nem nyitja meg a bios-t?

Figyelt kérdés

Hali!

Az a problámám hogy mióta felraktam a win8-at azota inditásnál nem tudom megnyitni a bios-t.

Régebben Tab-al simén ment most meg Tab-al,Del-el,f8,9,10,11,12 vel se megy probaltam hosszan nyomni meg nyomogatni de nemjön össze :/

esetleg frissiteni kéne? vagy valaki valami megoldá?:/

Köszi:)


2013. febr. 23. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lassan tér magához a billentyűzet. Kérj kölcsön egyet, próbáld ki, és ha ugyanez, akkor folytatódik a fejtörő.
2013. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
de nemhiszem mert a tab-ra reagál csak a biosig nemjut el :/
2013. febr. 25. 18:52
 13/14 anonim ***** válasza:

Jogos :)


Akkor induláskor írja, hogy press eztmegezt to enter setup, ha megtalálod, legalább tudod, melyiket is kell nyomni. Olyannal is találkoztam, hogy esc volt. Ezer százalék, hogy kiírja induláskor, csak lesni kell.

2013. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Közbe megoldodott valamit letöltöttem valmi bios os cucc lehet nem ez volta megoldás de most ujraindulasnal probaltam :D
2013. febr. 28. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!