Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet beállítani, hogy...

Hogy lehet beállítani, hogy melyik videókártyát használja a laptop?

Figyelt kérdés
Két kártya van a laptopomban egy Intel HD Graphics 3000 és egy NVIDIA GeForce GT 520MX. Az everest az Intelből kettőt is jelez de nem értem miért. A másik furcsa az, hogy az Intelnek 1.77029 GB ram-ja van amit még életemben nem láttam. Az nvidiának pedig 512 MB ram-ja. Azt szeretném megtudni, hogy melyik a jobb? Az intelből tényleg kettő van a laptopban? Ha lehet hol tudom beállítani, hogy melyiket használja? Köszi! :D

2013. febr. 23. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ún. kétfejes videokártyád az intel. Ha csati is tartozik hozzá, akkor 2 monitor meghajtására is képes egyidejűleg. Ez sokszor hasznos lehet, amikor egy alkalmazás kezelőpultja elfoglalja az egész képernyőt, a másikon pedig lehet látni az eredményt, amit az alkalmazással készítesz éppen. Pl. PhotoShop, CorelDraw, stb.
2013. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fabu Zsolt válasza:
Üdv először is az NVIDIA GeForce GT 520MX a jobb és csak 1 gb az everest lehetséges hogy elavult azért ir hibás eredményt az f5-el tudod frissiteni hogy még egyszer keressen rá a kártyára és ha akkor is hibás az eredmény akkor elavult
2013. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Annyi még, hogy tuti az intel kártyát használja csak nem tudom hol lehet beállítani, hogy az nvidiát használja ha ez lehetséges egyáltalán.
2013. febr. 23. 13:58
 4/4 Fabu Zsolt válasza:
A bioszban tudod csak letiltani az nem ojan egszerü de ezt igy nem tudom le irni hogy hol kell mert sokféle biosz van és ezért ebben nem tudok segiteni neked kell rájöni hogy holvan remélem sikerül sok sikert
2013. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!