Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudok Laptopot vásárolni...

Jocikahh kérdése:

Hol tudok Laptopot vásárolni részletre megbízható helyről?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék vásárolni részletre megbízható helyről,lehetőleg kezdeti költség nélkül.Ha van kezdeti költség,az sem baj,de kezdeti költség nélkül kedvező havidíjjal kellene.Már néztem a Pannon-nál,T-Home-nál,de sehol nem találtam megfelelőt.Mindegyik internet csomag mellé van kötve,és már előfizetőnek kell lenni,és nagyon sok a rejtett költség!Nekem olyan oldal kéne ahol nagy a választék,lehetőleg nincsen kezdeti költség és kedvező a havidíj! Nagyon szépen kérem,aki tud segítsen!

2013. febr. 23. 15:30
 1/2 kismacko69 válasza:
Ez nagyon egyszerű mivel nem tudom te hol laksz így be írod a keresődbe az hogy Laptopszalon.hu és a hozzád legközelebbihez elmész ki választod álmaid laptopját és közlöd az eladóval hogy te részletre szeretnéd igaz van egy kis kezelési költsége de akkor is megéri mivel nem kell le perkálnod 200-300 ezer forintot.
2013. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem,időközben rájöttem,erre a legjobb megoldás az OTP személyi kölcsön,van a bankba pénzem,ha nem tudok hozzányúlni,akkor részletre veszem,ha igen,akkor pedig egyben! Ugyanis most 6 hónapra lekötöttem, nagyon köszönöm a segítséget!


Üdv!

2013. febr. 24. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!