Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XBOX 360 slimet flashelés...

XBOX 360 slimet flashelés után vissza lehet állítani az eredeti állapotra, ha esetleg szervizbe kellene vinni? Ha flasheltetem és veszek rá live-ot, akkor kibannolnak?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodom azon, hogy flasheltetem az xbox 360 slimemet, mert franc aki megveszi a több 10e forintos játékokat. Még a télapónak sincs erre elég pénze :D. A kérdésem az lenne, hogy ha esetleg valami baja lenne az évek alatt és szervizelni kell, akkor vissza lehet rakni a gyári állapotra, hogy ne menjen el a garancia? Ha megveszem rá a live-ot és játszani kezdek online, akkor kibannolnak? Előre is köszi!

2013. febr. 23. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A garancia biztosan elveszik ha flash-t rakatsz a gépedre mivel szét kell szedni hozzá.

Vissza lehet állítani eredeti állapotba ha flash előtt lemezre kiírják az eredeti firmware-t ezt utólag is megcsinálják 5-6 ropiért.

A bann-ról annyit hogy egy nagyon jó ismerősömet két év után kaptak el a flash-elt géppel mivel hullámokban bannolnak,de előbb-utóbb bekövetkezik a dolog.

Akik okosítják a gépet azok egyszerű tolvajok és remélem a nextgen konzol csak álom marad nekik!nem kell egyből a legújabb játékért szaladni a boltba a fél éves játékokat 4-5 ropival olcsóbban meg lehet venni amúgy is van kb:10-15 játék amit érdemes megvenni azokat apródonként be lehet szerezni.Nekem 5 éve van Xbox360 és 6 erdeti játékom hozzá abból kettő ami cserélgetős ha valamelyik megtetszene csere+rádobok valamennyi pénzt és azt hozom amelyik tetszik.Szóval hülyeség az a 10.000Ft a Skyrim letöltő kód 3000Ft,Witcher 3000Ft GOW3 3500Ft.akkor milyen 10 ropiról beszélünk?

2013. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más az ízlése játékok terén. Amiket én kinézek magamnak azok általában a legújabbak és azok meg drágák. Viszont ez a csere dolog nem is rossz ötlet. Lehet megpróbálkozok vele. Köszi!
2013. febr. 23. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!