Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A kővetkező lenne a problémám,...

A kővetkező lenne a problémám, a 2.4Ghz vezetéknélküli egerem nem múkődik normálisan ha mozgatom akkor akadozik pedig még drivertis szereztem hozzá ez mért lehet?

Figyelt kérdés

Egy genius Traveler 6000 es vezeték nélküli egerem van de felmerültek velle problémák.

Ha mozgatom akkor az egér mutató nyil megszokott állni vagyis lefagy mozgatás közben,az egér beállitásoknál mindent gyorsa állitottam de hiába.

De ha nincs internet kapcsolat akkor érdekes remekül megy a egér ha mozgatom akkármerre nem fagyoskodik de internet kapcsolat esettén fagyoskodik ez mért lehet?

Az illesztőprogram peddig jól van feltelepitve ésmég külön beisszereztem a ujabb vertiószámu driverét de nem segitett azsem,az elem meg jol felvan tőltve mi lehet a probléma?


2013. febr. 25. 02:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Wifivel használod az internetet ? Nagyon vicces lenne ha az zavarná az egér jelét.
2013. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A internetem az mobilnet
2013. febr. 25. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Leírnád a mobilnet frekvenciáját és az egér típusát ? [Vagy netszolgáltatót és kapcsolódás módot (3G, 3G+ ?)]
2013. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A modem tipus:ZTE MF680 és telenor 3g inetenet

Ha csatlakoztatva vanna net akkora egér mutatója nem megy ojan gyorsan ha mózgatom akármerre deha megszakitóma net kapcsolatót akkor érdekes módom rendesen megy?

Az eszközkezelöben windows 7 nél megnéztem az ilesztőprogtamot jolle van feltelepitve lehet az okózza a problémát demár csináltam aztis hogy eltávolitótama ilesztőprogramot és ujból teleitettem de nem segitet.

Lehet valami űtkőzés van hogy ijen lassu az egerem?

Vagy ojan lehetőség vanna windows 7 nél hogy minden usb portót tőrőljek és ujratalapitem a billentyűjét a 3g modemét éssa xbox 360 controllerét?

2013. febr. 27. 09:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez kezd érdekes lenni, ezeket mind egyszerre használod amiket írtál most ? Ha igen akkor még egy alaplapot vagy laptop nevet/számot is írj légyszives.
2013. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a frekvenciák nem akadnak össze, max még annyit tudok elképzelni, hogy túlterheled az USB portokat. Ugye minden port osztozik egy megadott tápon, ami kb 5V és ez eloszlik a használt portok között. Bár ez sem túl valószínű, de nincs más tippem sajnos.
2013. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Alaplap GigabyteG31-es2l,az alaplapon van 4 usb por és a számitógépházon 2 ősszesen 6,az alaplapi usb vanna mobilnet modem a billenyűé éssa egéré a számitógépházi usb vana controlleré.

De ijen korábban nem volt hogy ennyire akadozon az egér és lassu legyen.

Vagy egy ujratelepités segitenne a problémán?

2013. febr. 27. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán, de előtte megpróbálnék egy másik egeret. Ha win újratelepítés nem segít akkor az usb portoknak lehet bajuk.
2013. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha a vezetéknélküli egerem usb jét átrakomegy másik usb portban akkor jólmegy de hogy lehet megoldani hogy a régi porton ahova legeslőszőr dugtam ottis jólmennyen?
2013. febr. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!