Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amerikából szeretnék MacBook-o...

Amerikából szeretnék MacBook-ot rendelni, a magyar nyelv elérhető lesz rajta?

Figyelt kérdés
És a billentyűzeten meglesznek a magyar karakterek?

2013. febr. 25. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze. Rajta van a teljes (!) kínai ABC is, csak ki kell hajtogatni és kell 10 ember, hogy tudjon gépelni.

Ha nem kéred / kérheted, akkor biztos, hogy nem magyar billentyűzettel lesz ellátva.

2013. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sőt a Mikulás hozza neki ide az USA-ból. :)
2013. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Miért kell neked Amerikából ?? Magyar nyelv az biztos lesz rajta de billentyűzet szerintem nem!
2013. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal a hivatalos oldalról nem lehet rendelni Amerikából ide, más forrásból pedig ha szerzed és szinte biztos vagyok benne, hogy NEM magyar lesz a billentyűzet.
2013. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem lesz rajta magyar billentyűzet.

Előző jól tudja, Apple.com ról nem fogsz tudni rendelni

2013. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha ismered a billentyuzetet, vagyis tudsz gepelni, vagyis tudod, hgy az é betu a jobb kezed kisujjanal van, akkor nem fog gondot okozni, hogy az angol billentyuzeten nem lesz rajta az é betu, tudni fogod, hogy a ; karaktert kell leutnod es é betu lesz.


Vagyis a gepen atallitod a billentyuzetet, igy a magyar ekezetes karakterek a helyukon lesznek, csak epp a tenyleges billentyuzeten nem fogod oket latni.


nem tudom erted-e mirol beszelek?


Nekem angol billentyuzetem van, de en tanultam gepelni, vagyis egy gyors kombinacioval (ctrl+space) at tudom valtani a magyar/angol keyboard-ot es maris van ekezetem.

2013. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm szépen a segítséget, és igen értem mire gondol :D
2013. febr. 28. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!