Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gép újratelepítést tervezek,...

Gép újratelepítést tervezek, de nincsenek meg a videokártya stb. cd-je. SOS Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gép újra rakást tervezek, de nincs meg egy db cd sem a géphez. Amikor feltelepítettem az új oprendszert (XP) Akkor autómatikusan keres illesztőprogramokat, vagy nekem kell feltelepítenem? Ha nekem kell, akkor honnan töltsem le?
2013. febr. 26. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyártó oldaláról le tudod szedni az aktuálisan legfrissebbet.
2013. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

elmented egy másik meghajróra (nem a rendszerre!) a telepített drivereket, pl. a magyar nyelvű Driver Genius programmal.


vagy: Driver Magican, esetleg a DriverEasy Pro is szóba jöhet.

a Rendszer újrarakása után, ugyanazzal a progival amivel mentetted, telepíted vissza a mentésből, a bevált, biztonságosan működő drivereket.

Driver mentés:

[link]


Mentett mappák:

[link]

2013. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm a gyors válaszokat! :) A 2. válaszoló által leírt dolgokat fogom alkalmazni. Ment a zöld kéz mindkettőtöknek! :)
2013. febr. 27. 05:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy ez akkor is működik hogyha a mentést XP-vel végzem el, de az új oprendszer win7 lenne? Tehát win7-re is jók lennének ezek a driverek?
2013. febr. 28. 05:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem, mert az XP-re írt driverek ritkán kompatibilisek a Win 7-tel.
2013. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ilyenkor mi a teendő?
2013. febr. 28. 15:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Win 7-hez való drivert kell leszedni. Bár ennyi idő alatt egy szaki már 3-szor újratelepítette volna.
2013. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ujra telepíteni én os tudok.. na,mindegy. És minek kell a,drivere? Hálókártya, vidikártya, alapkap? Kell még valami?
2013. febr. 28. 16:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Az kell, amit hiányol. Ezt chipset driver sem árthat.

A telepítés nem azzal egyenlő, hogy beteszed a lemezt és a Tovább gombot megnyomod. Azt egy betanított írni nem tudó ember is megcsinálja. A telepítés az abból áll, hogy lemented, amit le kell, felteszed az OS-t, felteszed a drivereket és a felhasználói programokat, majd visszateszed az adatot. Ha igazán jól csinálod, akkor a tulajdonosnak csak az tűnik fel, hogy a gép gyorsabb lett és nem az, hogy ez is hiányzik, ezt sem tudja megnyitni, amaz meg kilép...

2013. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!