Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Internetes rendelés segítség?

Internetes rendelés segítség?

Figyelt kérdés

Lehet, nem ebbe a kategóriába tartozik, de szerintem itt tudok választ kapni.

Már többször rendeltem külföldről, elsősorban kínából (fizetés: pay-pal, visa), ezidáig nem volt semmi baj, remélem most sem lesz.

Azt szeretném megkérdezni, hogy amennyiben rendelésemet leadom, és elfogadják, akkor ugye azonnal megjelenik a számlámon a zárolás? Idáig ezt tapasztaltam. Netbankon keresztül figyelem.

Azért kérdezem, mert egy ismerősömnek segítek órát venni, de valamiért nem akar összejönni (számlázási és szállítási címen akad fenn, szerinte valami nem jó, legalábbis ezt tudtam kibogozni) többször is nekifutottam majd a rendeléseim között látom, hogy kétszer is megrendeltem, de sem e-mail, sem netbankon a számlámon nincs nyoma. Remélem, hogy nem utólag fognak a számlámon zárolni 2x 50e-et, mert akkor tö.ön szúrom magam!

Előre is kösz a választ.


2013. febr. 26. 23:39
 1/3 soccerway ***** válasza:
Honnan rendeled az órát? Ha a paypalodon van a pénz, onnan egyből levonják, legalábbis ebay-en így van. Ha meg nem, akkor nem jött össze.
2013. febr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Innen: [link]


Pay-pal itt nincs, (dombornyomott) visaval próbáltam fizetni. Most néztem meg reggel a netbankot, levonás, zárolás nem történt. Úgy gondolom, hogy ezek szerint nem sikerült a rendelés?

2013. febr. 27. 08:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és kösz a választ.
2013. febr. 27. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!