Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nemrég kezdtem el CS: GO-zni,...

Nemrég kezdtem el CS: GO-zni, de a célzásom az katasztrófa. Milyen trükk/módszer a legjobb arra, hogy javuljon?

Figyelt kérdés

Rengeteg DM-et nyomok alap mapokon.


Rengeteg videót néztem meg, a célzásokról.


Órákat szenvedtem a configal, mire mindent jól beállítottam, célkereszten át egészen a grafikus beállításokig.


Körülbelül 100 órát játszottam eddig vele, de Competetiveken kiégek, és már kezd frusztrálni.


Mit csinálhatnék?



2013. febr. 28. 16:13
 1/6 petizacc ***** válasza:
Semmit. Minél többet játszol annál jobban fog menni.
2013. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előszöris egykis önbizalmat...

másodszor játsz minél többet nálad jobb játékosokkal ha lehet, sokat tanulhatsz! én 6 év csézés és motmár 800 ora GO zással sem mondom hogy high vagyok de azért megállom már a felsöbbikben a helyem! DM,DM,DM,DM és DM :)))) és még 1 tipp probálj többet botozni, mind1 milyen mapon, semmi másra nemenj csak hogy minden botot maximum 2 inkább 1 lövéssel löjél el!!! milyen sensitivin jatszol? ha nagyon nem gondotlal hogy atszokj a kisebbre?? illetve ha kicsit natszol nemprobaltad meg nagyon?

2013. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 - 3000 dpi-n voltam, most visszavettem tanácsodra 1.3 - 1500 dpi-re, Demolation meccseket szoktam nyomatni. Többen azt mondták, hogy a kisebb érzékenység jobb, mert ha megszokod, akkor stabilabban tudsz célozni, nem remeg annyira a crosshair. A nagyon kicsit nem próbálom, nincs 30 -50 centi helyem az egérnek.
2013. márc. 4. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
ha még ezt olvasod (2. vagyok) a DM alatt a deathmatchet értettem, már beépitett DM keresö is van a csgoba.. azt nyomd josokat! amugy meg a kis sens az jo lehet, minél kisebb annál jobb, csak megkell szokni, és hát igen hely is kell hozzá.
2013. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Olvasom, szoktam nézegetni a kérdéseimet, csak mára már teljesen kiábrándultam belőle. Bármit, bármennyit gyakoroltam, egyszerűen nem sikerült megszokni a fegyvereket. A recoil az valami röhej, mintha csak akkor adná, amikor úgy tartja kedve a recoilnak. Mintha egy szerencseteremben lennék.


Az ide-oda mozgás az ellenfélnél meg még rá is tesz egy lapáttal.

2013. márc. 17. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos tényleg sok időt kell bele ölni kb 2 hónapja játszok vele 500+ órám van és már megyeget versengőn meglövöm olykor a 30 + at ez az első cs is amivel tolom szval mondhatni nem rossz de napi jó pár órűt rű kell szánni én esetmben 8-12 megvan álltalában
2014. jún. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!