Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szaggat skyrim?

Miért szaggat skyrim?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a The Elder Scrolls V. Skyrim-et, felraktam hozzá a 11es update-t de mediumon még mindig szaggat. Az Nvidiaban is megcsináltam az optimális beállításokat. Amikor megpróbálom beállítani a grafikát és rámegyek a defaults-ra ezt írja ki: "Skyrim will not detect your video hardware and set video options accordingly" és beállítja low-ra. Gépem paraméterei: 8GB RAM, Intel core i7 2,30GHz. Nem hiszem, hogy ekkora lenne a játéknak a gépigénye.

2013. febr. 28. 19:20
 1/10 anti paladin ***** válasza:
Mi a videókártya?
2013. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez egy notebook, igaz?

Akkor azért.

2013. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A video kártya: NVIDIA GeForce GTX 660M.

Ez egy gamer laptop szóval szerintem más a baj.

A skyrimprefs.ini-ben is átváltoztattam a video kártya nevét és állandóan visszaállítja magát..

2013. febr. 28. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
A Laptopok nem játékra vannak tervezve.És nem is nagyon támogatottak.Az Assassin's Creed hátuljára is ráírják hogy a laptop verziót nem támogatják, de futhat rajta a játék.
2013. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit nem lehet azon érteni, hogy direkt gamer laptop...a dishonored, mass effect3, witcher2 meg sok más játék is full grafikán lazán ment.
2013. febr. 28. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem kompatibilis a kártyád vagy valami hibás lehet. próbáld frissíteni a drivert vagy töltsd le az update-t a játékhoz főleg ha tört verzió
2013. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A legújabb update van fent. Néztem youtube-os videókat és csomó embernek hasonló video kártyája van.
2013. febr. 28. 20:34
 8/10 anonim ***** válasza:
hiába gamer a laptop ha maga a játék nem támogatja a laptopot.
2013. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
i3mas 6gb ramos 620gt laptopomon tök élveszhető mediumon, itt vmi más gond lesz..
2013. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csináld azt hogy az nvidia beállításoknál állítsd át az egyes játékoknál hogy mivel inditsa el, lehet hogy az integrált ra rakja a gép vmi oknál fogva, ezért kell átállítani geforce ra
2013. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!