Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letörölt fényképeket szedtem...

Letörölt fényképeket szedtem vissza kétféle programmal, de egyikkel sem olvasható. Mit ajánlotok? Nagyon kellenének a képek.

Figyelt kérdés
Nagyon nem értek hozzá, úgyhogy légyszi úgy írjátok le, mint a hülyegyereknek. :-) Érvénytelen képet ír ki, illetve nem megjeleníthető elemet, mikor beolvasnám.

2013. febr. 28. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kettő sem tudja visszaállítani akkor részben felül lettek írva, így már sajnos semmi nem tudja megmenteni...
2013. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jól írta elsőke,

nagyon szuperek ezek a letörölt képeket visszaállító programok,

csak egy a baj velük,hogy semmire sem jók,

ugyanis a visszaállított képek ,azok már nem képek,hanem csak roncsok,

2013. márc. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat. :-( Senki nem tudja "megmenteni"? Tehát létezik valamilyen cég, aki vissza tudja állítani?
2013. márc. 1. 09:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Még volna egy kérdésem. Ha a számítógépről szedném vissza (viszont az ugye rengeteg), akkor több esélyem lenne "jó" képeket visszaszedni? Gondolom, hogy a kártya felülírja, hiszen pl. az 1 Gigás kártyáról 6 Gigás adatot szedett vissza. Tehát mi a helyzet, ha a számítógépnek fekszek neki? Vagy inkább vigyem el valahová, akik értenek hozzá? Ők mennyi pénzt kérhetnek ilyen adat visszaszerzésért?
2013. márc. 1. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:

"Még volna egy kérdésem."

Ahogy látom, több lesz ez, mint egy kérdés...



"Ha a számítógépről szedném vissza (viszont az ugye rengeteg), akkor több esélyem lenne "jó" képeket visszaszedni?"

Az esélyeket senki sem tudja, de jó ötlet, mert esély lehet rá, hogy ott nem íródtak felül. Ugyanazzal a progival nekiállhatsz...



"az 1 Gigás kártyáról 6 Gigás adatot szedett vissza."

Ezt vagy nem értem vagy hülyeséget írsz...


"Vagy inkább vigyem el valahová, akik értenek hozzá? Ők mennyi pénzt kérhetnek ilyen adat visszaszerzésért?"

Nem éri meg. Ha felül lettek írva akkor SENKI nem menti meg. Elektronikus vagy mechanikai hiba esetén vannak szakosodott cégek akik méregdrágán sikerrel szoktak járni, de ezek százezres vagy milliós tételek forintban is. De a felülírt adatot nincs miből helyreállítani. A programok jók csak ebben az esetben használhatatlanok...

2013. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi fehérsrác. A kártya 1 Gb-os, de 6 Gb-nyi anyagot szedett vissza. ;-) Azonban abból a 6 Gb-ból 4 és fél használhatatlan volt. Nem ismerte fel a képek javát. Azután nekileselkedtem a gépnek is, de ott sem jártam nagyobb sikerrel. Tehát az a meggyőződésem, hogy amelyik kép már kb. fél éve le lett törölve (akár a kártyáról, akár a számítógépről) azt már nem tudja semmi és senki visszahozni. :-(
2013. márc. 22. 19:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi... hogy amik kb. 1-5 hónapja lettek törölve tökéletesen visszajöttek, de ugye pont azok nem kellettek. :-(
2013. márc. 22. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!