Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gáz ha beérem ennyivel?

Gáz ha beérem ennyivel?

Figyelt kérdés

Az van h spec az én boldogságihoz elég pár számtech cucc v ilyesmi. Mivel van örökölt lakásom és kocsim is, nekem tényleg csak ezek kellenek h

1.Számiogép

2. üres dvd lemezek

3. dvd-tok

4. 60 colos led tv

5. Ps3 késöbb Ps4 games


Minden másom megvan és egyedül meg jól el vok.

B nőm volt 1 X de nekem elég volt.

A világ megváltását meg meghagynám másnak.

24 F



2013. febr. 28. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
hát, elég sivár életed lehet, de amúgy nem gáz. mindenki másképp szeret élni. egy idő után baromira bele fogsz unni úgyis.
2013. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anti paladin ***** válasza:
Nem gáz de később könnyen becsavarodhatsz ami szintén nem gáz csak nem biztos, hogy észreveszed magadon a jeleit ami már gáz.
2013. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sztem pozitívum, hogyha vki meg tud elégedni, azzal amije van (persze ha elég sok mindene megvan, akkor ez jelentősen könnyebb :-), de egy társat nem tudnak helyettesíteni.

Nem vitatom, hogy a shutdown néha jól jönne, viszont az xhamsterrel meg mégsem lehet együtt élni.

A visszavonult szerzetesek pl., egy életre le tudnak mondani a társról, de azoknak általában lakásuk, kocsijuk, üres dvdjük, ledtvjük stb. sincs - max. egy cella egy priccsel.

Rajtad múlik, milyen életvitelt alakítasz ki, és nem gondolnám, hogy az egyedüllét miatt feltétlenül be kellene csavarodnod, sőt, néha egy partner jobban elősegíti azt. :-)

Idővel, meg alkalom adtán változhatnak az igényeid is...

2013. márc. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenki a maga szintjén boldog by Joshi bharat. :D


Egyébként az "ennyi" gyakorlatilag minden, amire az embernek szüksége lehet az anyagi boldogsághoz: lakás, kocsi, értékes szórakoztató-elektronikai eszközök... Nagyra törő céljai nem mindenkinek vannak, de egy igazi társ nélkül nem tudnám elképzelni az életet. Egyszer biztos találkozol majd egy olyan nővel, akivel össze szeretnéd kötni az életed. :)

2013. márc. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. márc. 1. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Még egy munkahely és tökéletes. Később úgy is találsz egy asszonyt :)
2013. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!