Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul a Harry Potter és a...

Nem indul a Harry Potter és a Titkok Kamrája játékom, hogy lehetne helyrehozni?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a Windows 7-es gépemre ezt a 2002-es Harry Potter játékot.

Először jól ment, két napig gond nélkül játszottam vele, aztán egy nap amikor el akartam indítani, töltés közben felugrott a Java frissítésnek az ablaka (ami kb minden nap megjelenik, de mindig lusta vagyok frissíteni...).

Én szokás szerint rányomtam a "nem" gombra, csak ugye így ez az ablak lett a kiválasztott, a játék meg a háttérbe került, és hiába nyomtam rá az ikonjára a tálcán, nem hozta újra vissza, csak fekete képernyő volt a helyén...

Szóval újraindítottam a gépet.

Azóta többször is megpróbáltam újra elindítani a játékot, és az indító menü cuccig gond nélkül megy is, de aztán amikor el kéne indulni magának a játéknak, megint fekete képernyő van.

Ezt többször is eljátszottam, remélve, hogy hátha jobb lesz, de mostmár csak rosszabb :D Mostmár nemcsak fekete képernyő van, de közben a tálca is látszik kinagyítva.


Hogy tudnám ezt helyrehozni? (lehetőleg a játék újratelepítése nélkül, mert már eléggé benne vagyok xD)



2013. márc. 1. 17:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a cucc ahova a lemezt kell betenni nem működik rendesen, amikor megnyomom, nem jön ki magától, hanem be kell dugni valamit a kis lukba ami kioldja...

De eddig rendesen olvasta a játékot, meg az eleje menüt is megjeleníti, szóval gondolom csak a mechanikával van baj, az olvasás részével nincs...


Nem tudom ez mennyire befolyásolhatja a dolgot de azért leírom, biztos ami biztos.

2013. márc. 1. 17:59
 2/6 anonim válasza:
Érdekes, nekem is ezzel, meg az első részével gyűlt meg a bajom. Úgy fél éve próbáltam felinstallálni, de nem engedte. Amióta XP van azóta nem, de milleniunom volt akkor rendesen ment.
2013. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Feinstallálni sikerült, és még játszottam is vele, de egyszercsak meghalt és azóta se megy, pedig már egyszer újratelepítettem :/

2013. márc. 5. 19:26
 4/6 anonim válasza:
Nem lehetséges az, hogy a CD amire kiírtad már régi? Esetleg össze van karolva a hátulja? Vannak nekem is olyan CD-im, amit már nem akar futtatni a gépem és mai napig nem jöttem rá, hogy miért.
2013. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Tényleg karcos, de egészen eddig tudtam vele játszani, aztán egyik napról a másikra tönkrement.

2013. márc. 6. 16:59
 6/6 anonim válasza:
Szia! Sikerült megoldanod a problémát? Csak mert én is hasonló cipőben járok. Csak az első résszel. :/
2018. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!