Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Használhatatlanok lesznek a...

Használhatatlanok lesznek a programok windows8-on?

Figyelt kérdés
Windows7-es oprendszert használok de át akarok térni windows8-ra. Ha feltelepítem a Win8-at akkor azok a programok amik voltak (pl.: Call of Duty black ops2?) el fognak veszni és újra kell telepíteni?

2013. márc. 2. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha frissíted a Win7-et, és nem új rendszerként telepíted, akkor minden programod megmarad (98% működni is fog).
2013. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Átállás előtt mindenképp győződj meg róla a szoftver készítőjénél, hogy kompatibilis-e, mert nekem a Windows teszt minden szoftverre azt írta, hogy kompatibilis, és frissítés után derült ki, hogy van néhány alkalmazás, ami nem működött. A Windows 8-ban található kompatibilis mód semmire nem jó, ugyanis egyetlen szoftvert nem volt képes éltre kelteni. Csak a SAM Broadcaster szoftverem frissítése lenne 119 USD. Nagy botrányt kavart a start menü kivétele, aminek a visszaállítása StartIsBack szoftverrel a legjobb, ugyanis totál olyan, mint az eredeti. Lehet, hogy a Tablet gépekhez jó a W8, de PC-vel pokol. A Windows 7-hez képest leépített változat a Windows 8. Ha hagyományos számítógépet használsz, akkor nem érdemes váltani. Megvettem a W8-at W7 frissítéssel, de megbántam, mert visszatértem.
2013. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!