Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elmegy a gépemen a Far Cry 3...

Fülöp krisztián kérdése:

Elmegy a gépemen a Far Cry 3 ha a Grand Theft Auto IV EFLC és az Assasins Creed elmegy rajta?

Figyelt kérdés

Üdv...Leszedtem és azt írja ki,hogy:"Az alkalmazást nem sikerült elindítani,mert binkw32.dll nem található.Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát."Már próbáltam crackelni Skidrowolni stb. Újratelepíteni is ezzel szerencsétlenkedtem egész héten... Ha vallaki tud az segítsen mert nem birnám ki enélkül a játék nélkül,láttam vidiket,és egyszerűen megtetszett ez a játék...


Zöld a normálisaknak ami meg azt írja hogy játékbu*i vagyok mert megtetszett az piros piros és piros....Köszönöm nagyon nagyon szépen az értelmes normális válaszolókat.Viszlát.!


2013. márc. 3. 20:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést elmaradt az,hogy elég jó a gépem meg minden simán fut rajta egy csomó játék köztük a Far Cry 1-2 a CoD MW4 stb az Assasins Creed 1-2 World Of Thanks stb.stb.
2013. márc. 3. 20:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen manapság az tekinthető "gamer" gépnek amin elfut a "Köszönések világa" az az etalon. Amúgy régi játékokat soroltál fel, a farcry3 elég új. Attól még egyáltalán nem biztos hogy simán futnia kell, mert a legalább 6 éves mw 4 fut
2013. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet...De ez a binkw32.dll miért van ?? nekem ha a gépemen nem megy 1 játék az vagy hibaüzenet vagy lefagyás,esetleg kékhalál,bár elég ritka hogy nem menne...De szerinted menne és csak 1 normálisabb crack kell hozzá vagy valami ilyesmi ?
2013. márc. 3. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ebből aztán sokat értettem... De a Winrar-t azaz a file-t amiben a crack volt nem engedte kicsomagolni,mert jelszavvat kért amit az oldalon többször is átnéztem de nem találtam.
2013. márc. 5. 17:32
 6/8 anonim válasza:
nincs is mw4 ti istenbarmai-,-"
2013. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
cod 4 mw-re gondolt isten barma:D
2013. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te istenbarma ha leírom hogy mw 4 akk nem arra kell gondolni hogy modern warfare 4 hanem kicsit gondolkodni kell és rá is jössz hogy,a Call of Duty magyarul így néz ki rövidítés nélkül:Call Of Duty Modern Warfare 4...Nah de igazából csak egy vitát indítottál és ne is folytassuk tovább.A kérdés még mindig az ami felül van...
2013. márc. 13. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!