Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LCD monitortisztító?

LCD monitortisztító?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy LCD monitortisztítót vásárloni, de nem tudom, hogy mindegyik jó-e? Azt tudom, hogy alkoholmentesnek kell lennie. Amiket boltokban találtam, azokon nem volt külön feltüntetve hogy alkoholmentesek lennének-e, de az összetevők között sem volt felsorolva (már amelyikre oda volt írva egyáltalán). Interneten kerestem, amazonon és társain vannak olyanok, amiken külön fel van tüntetve.

Attól hogy nincs ráírva kimondottan hogy alkoholmentes még rendben van-e, vagy sem?



2013. márc. 4. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne vidd túlzásba. Vegyél alkoholos ablakmosót (Clin pl.) és kész. Papírtörlővel töröld át.

Szeretem ezt az "alkoholmentes" mániát, de azt még senki nem magyarázta meg, hogy alkoholmentesen hogyan lehet csíkmentesen letörölni a trutyit a monitorról.

2 lcd TV, 5 laptop, 3 tft monitort takarítok alkoholos clinnel eddig semmi gond nem volt vele. 7-8 év alatt....

2013. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaja, egyik csilivilitükrözős képernyőhöz sem írják le soha rendesen mivel lehet az összetaperolást letakarítani. Bár éppen most vettem meg az MM-ben egy hama törlőkendőt, de árulnak ott mindenféle más hülyeséget is.


Aztán, ha egyszer berágok, fogom a desztillált vizet, és összekeverem 965-os alkohollal, csak nem tudom hány százalékosra lőjem be.

2013. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs lehányva meg ilyenek, akkor puha, langyos víztől enyhén nedves tiszta rongy.
2013. márc. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az szart se ér a lényeg, azaz a kézzel összetaperolt képernyőre, csak szétkeni.
2013. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!