Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sürgős segítségre van szüksége...

Sürgős segítségre van szükségem! Miért nem indul el a számítógépem?

Figyelt kérdés

(szerencsére van egy gyenge hp pentium 4-es netezős gépem amiről ezt a kérdést irtam)

A story: Egyik nap egy 1.2GB-os játékot telepítettem ez még nem lényeg,de a telepítés után a program csak akkor volt futtatható ha újraindítom a gépemet,így is tettem de amikor újraindítottam csak az indítóképernyőt adta be!A windows xp nem bootolt.Menet közben a dvd-olvasó is megmurdelt nagyon félék attól,hogy még ha veszek is dvd-olvasót mert veszek nehogy az legyen hogy újratelepítés után ha ismét újraindítom akkor is ugyan ezzel a hibával találom szemben magam

a gépben lévő alkatrészeket megtisztítottam teljesen semmi eredménnyel! nagyon remélem hogy egy új dvd-olvasóval meguszom vagy nem? Helpp


ja a gép konfigja: Amd athlon 64 4000+ 2.1ghz x2

2gb ram

80gb Western digital

integrált videó

230W Made in China táp

(siemens esprimo p5615 a gép neve)



2013. márc. 4. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban sem indul?
2013. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. nem ir ki semmit csak a boot menu és a setup jön be a windows sehogyan sem
2013. márc. 4. 22:03
 3/3 A kérdező kommentje:
elfelejtettem oda írni hogy az új DVD olvasó a Windows ujratelepitéséhez kell nagyon.
2013. márc. 4. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!