Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a torrent? Mit kell...

Mi az a torrent? Mit kell vele csinálni? Hogy kell használni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Én se nagyon értek hozzá, de ez olyan hogy le kell tölteni egy torrent letöltő programot és utána meg felmenni ilyen honlapra ahonnan le kell tölteni egy torrentet(ez egy fájl, de így önmagában nem ér semmit) és a torrent letöltő programba ha beleteszed a torrent fájlt, akkor a letöltő program letölti azt a filmet, amelyik a torrenthez kapcsolódik vagy rajta van vagy ilyesmi. Na én ennyit tudtam mondani, majd leírja értelmesebben, aki tudja :D
2009. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2009. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
letöltésre használható. Szükséges egy torrent program (utorrent pl), ezt telepíted. Csatlakozol egy torrent oldalhoz, ahonnan letöltheted az adatot. Ezt teheted regisztrálással, de nagyon sok free oldal van. Rákeresel valamire...pl zene, megnyitod a torrent fájlt a már telepített torrent klienseddel, és elindítod a letöltést. Seed-re kell figyelni...minél több, annál gyorsabban jön le az adat. Dióhéjban ennyi, de>>> *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm! :)
2009. szept. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!