Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen Paraméterekkel rendelke...

Milyen Paraméterekkel rendelkező Számítógépet vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Laptopot szeretnék venni.Én csak alapvető dolgokra használnám Netezés Filmnézés szövegszerkesztés meg ilyenek.De szeretném hogy azért még egy 5 év múlva is ezeket gyorsan és megbízhatóan tudja kezelni. kb 200ezret szánok rá.Milyen paraméterek felelnének meg nekem a proci hány magos legyen és hány Ghrz, a ram hány Gigás legyen?én minimum 4G-ra gondoltam.A vinyóval tisztában vagyok. Amit viszont nagyon nem vágok az a videókártya? Honnan tudom hogy melyik a jobb? játszani nem szoktam tehát nagy extra nem kell, de nem is a leg alapabbat szeretném.A videókártyának van mértékegysége és ha van mi az?Vagy annak is van memóriája?Vagy felbontása? Márkára Asus Acer Hp Samsung Dell ilyenekre gondolok.De egy alapfelhasználó számára szerintem tök mindegy a márka. Ha valami bénaságot írtam kérlek javítsatok ki! Köszi mindenkinek aki válaszol!
2013. márc. 7. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:

nem a a paramétereit kell megnézni hanem azt hogy milyen minőségű az összeszerelés , ne legyen olyan hogy széthullik

Ez jónak számít :

[link]

Ha csak alap dolgokra szeretnéd használni akkor felesleges drágábbat venni.

2013. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első vagyok, ha játszani is akarnál, akkor ez jó, de amúgy felesleges volna :

[link]

2013. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel évekig kifogod húzni.

2013. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az adus k széria nem sikerült túl jó, gyenge a hűtés , az összerakás minőség is nagyon gyenge, érdemesebb inkább azt a Dellt venni amit fenn linkeltem
2013. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013as modellről neked már ennyi infód van?
2013. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az eddigi tapasztalatok alapján nem jó a k széria, fenn linkelt Dell és Lenovo sokkal megbízhatóbb.

Mivel csak alap dolgokra használná, a Lenovo is jó volna neki.

2013. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha ekkora a keret, simán megéri venni egy komolyabb vga-s laptopot. minden röccenés nélkül fog menni.

mindjárt nézek valamit, de így vakon valami i5 lesz, minimum hd7670el.

2013. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem csak a vas számít hanem az összeszerelés minősége is.szerintem a kérdező azért tette fel ezt a kérdést mert nem ért hozzá, azt gondolta hogy 200 alatt nincs is jó gép, pedig ez alatt is lehet jót venni, ami netezésre tökéletes.

De a Dell a 190es árával jónak számít ha annyit szár rá az ember.

2013. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!