Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gigabyte G31M-ES2L alaplapom...

Gigabyte G31M-ES2L alaplapom van és hogyan tudom a processzoromnak megfeleő biós frissitést megcsinálni?

Figyelt kérdés

Voltmár egy E3400 és E6600 processzorom aminek a frissitése az FA volt de most beszereztem egy 4 magos processzort a Core 2 Quad Q6600 ast és annaka biós frissitése az FC de tudni szeretném ha bemegyek a biósba akkor azta FC hogy rakjam rá hogy tugya kezelnia processzort?

Azt tudom csak pendrájvról tudom telepiteni de a bióson bellűl hogy rakjam ráa FC frissitést? Aki tudna ebben segitenni az lépésről lépésre írjamárle nekem.


2013. márc. 8. 01:10
 1/2 Komplikato ***** válasza:

De mi a halálért kéne Pendrive-ról? A legtöbb értelmes alaplap gyártónál van fent program ami Windows alól megy, sőt a GigaByte programja még le is szedi helyetetd alaplaphoz való legutolsó Bios-t (kivéve ha az béta) tehát még elszúrni sem tudod.

És ugye gép újraindulásáig (ha valamiért nem sikerülne) annyiszor írod újra ahányszor akarod. áramszünet ne legyen közbe se kikapcsolás! Ha meg volt, akkor tök mindegy miről és milyen szoftverrel csináltad.


Mivel tiéd modern alaplap, nem írja felül egész Biost így elszúrás esetén spéci billentyűzet kombinációval rávehető, hogy valamilyen meghajtó főkönyvtárában lévő Bios fájl beírja magának. Sőt, megkockáztatom te lapod már dual Bios-os.

2013. márc. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2013. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!