Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyamatosan csökken a szabad...

Pedrobajtars kérdése:

Folyamatosan csökken a szabad terület win 7 alatt, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Üdv! Lenne egy problémám, a "C" meghajtóval kapcsolatban, Windows 7 op alatt!Az utóbbi pár napban folyamatosan növekszik a foglalt terüle, míg a szabad terület csökken, pár óra alatt gigákkal! Telepíteni nem telepítek semmit sem csak bekapcsolás után készenlétben hagyom és így is. Hibernizáció, windows frissítés és rendszervisszaállítás kikapcsolva, szóval nem emiatt van. Valami ötlet?

2013. márc. 8. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Torrent?
2013. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szedj le cc cleanert
2013. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A win7 indexelő szolgáltatása szereti enni a hdd-t. Meg szétpörgetni is szereti. Illetve az updatek közben keletkező visszaállítási pontok is elhíznak egy idő után.
2013. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mindig szoktam torrentezni, de az is más meghajtóra van telepítve! Az indexelést kikapcsolom köszi
2013. márc. 8. 17:11
 5/7 A kérdező kommentje:

Most néztem meg! Ma még nem is futtattam a bekapcsolás óta torrentet, az indexelő szolgáltatás eddig is ki volt kapcsolva, illetve az update is manuálisra van állítva. Ennek elleneére folyamatosan csökken a szabad terület, órák alatt gigákkal.

Egyéb ötlet?

2013. márc. 8. 17:16
 6/7 anonim válasza:
vírus?futtasd végig a vírusölőt. akkor meg egy balfa.sz vagy ha az nincs
2013. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi az "értelmes" választ.....

amúgy azzal kezdtem csak megjegyzem!

2013. márc. 13. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!