Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire jó notebooknak...

Mennyire jó notebooknak számít ez: ASUS K55VJ SX131D, Intel Ivy Bridge i3 3110M 2×2.4GHz,6 GB RAM,750 GB SATA HDD, NVIDIA GeForce GT 635M 2GB?

Figyelt kérdés

Win8 lenne rajta, és amire használnám:

mindennapos tevékenységek (böngészés, filmnézés, képnézegetés), komolyabb játékok futtatása (pl: Madness Returns, Devil May Cry 5, Assassins Creed Brotherhood, esetleg a 3, stb. - nem kötelezően high-on, játszható és élvezhető legyen, ne laggoljon folyamatosan), programozás.

Köszi előre is :)



2013. márc. 10. 02:58
 1/3 anti paladin ***** válasza:

A 6 giga ram kicsit szúrja a szemem, nem lesz dual channel. 4 vagy 8 giga jobb lenne.

Egyébként sztem használható de persze minden az ár függvénye. :)

2013. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, hát az a legkevesebb, bővíthető 8GB-ig, 2GB RAM meg már nem kerül annyiba, hogy ne lehessen ezen gondolkozni...az ára 160ezer, szerintem ennyiért megéri, de gondoltam megkérdezem :)
2013. márc. 10. 10:41
 3/3 anonim válasza:
Nekem ilyen van van egy hónapja, meg vagyok vele elégedve, komolyabb játékok is szépen futnak rajta.
2013. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!