Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? PLS HELP!

Mi lehet a gond? PLS HELP!

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit. Egy problémám lenne a gépemmel, hogy az utóbbi időben azt tapasztalom, hogy egyrészt, akármilyen játékot elindítok a gépemen egy olyan fél perc múlva kilép minden hibaüzenet nélkül. A másik dolog, hogy (bár nem tudom összefügg-e a kettő), hogy főleg a böngészőben, weboldalakon így összemosódnak a betűk, de nem folyamatosan, hanem pl. ha lejjebb görgetek akkor elmosódik, majd megint lejjebb görgetek, akkor visszaáll. Informatikai területen tanulok, már elég rég óta, értek azért a gépekhez, de most egyszerűen nem tudom, mi lehet a probléma. Illesztőprogramokkal elvileg nincs gond, videókártya beállításoknál se látok semmit. Aki tud, kérem segítsen megfejteni, hogy mi lehet a hiba oka. A gép egyébként egy samsung r540-es laptop, win7, intel core i3-as proci, videó kártya ati mobility radeon hd 545v. Előre is köszönöm a segítséget.

#probléma #Windows 7 #Intel Core i3 #Samsung R540 #játék kilép #elmosódó betű #ati mobility radeon hd 545v
2013. márc. 11. 19:02
 1/2 ness04 ***** válasza:
azért én a helyedben megnézném a drivert rakd újra CD-ről vagy szedd le a legújabbat gyártó oldaláról, lehet idő közben kicsit becrashelt az integráltja...:)
2013. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na, hát azt próbáltam ma, hogy mikor bekapcsolom a gépet az F4-el be lehet hozni egy samsung recovery programot. Ott azt csináltam, hogy rámentem a windows fájlok helyreállítása lehetőségre,aztán mikor ujraindult a gép, bejelentkeztem és pár másodperc múlca kékhalál és azóta, ha elindítom ez van. A kékhalál a win32k.sys-re panaszkodik, de foggalmam sincs mit lehetne most teeni. A technikal information ban azt írja: STOP: 0x00000050 (0xfffff900c1f4A000 (és még egyéb ilyen hosszú szám/betű sorok)) alatta pedig: win32.sys - Address ...(és itt is hosszú szám/betű sor.). Elég tanácstalan vagyok, hogy most mit lehet tenni(újratelepítésen kívül).
2013. márc. 13. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!