Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Találtam a youtubeon egy...

Találtam a youtubeon egy monológot-hang csak az egyik speakerből jön-letöltöttem konvertáltam mp3ba hogy a telómon is tudjam hallgatni viszont a telóm nem játsza le helyette csak ilyen "éles" sistergés megy. Mit tegyek hogy a problémát orvosoljam?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen hardware-s problémám, a fejhalgatóm is jó, egyedül ez a fájl produkálja ezeket a tüneteket és csak a telómon.

#zene #audio konvertálás
2013. márc. 11. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert mono a jel.

Audacityvel át tudok konvertálni stereoba, vagy az is elég, ha megfordítod a jobb/bal csatornát.

2013. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Audacityvel már próbálkoztam, illetve, csak bemásoltam a fájlt, lejátszottam -még nem csináltam vele semmit- és akkor is ugyanaz a sistergés jött, de majd megpróbálom, amit javasoltál.
2013. márc. 12. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!