Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vajon mi történhetett a gépemmel?

Vajon mi történhetett a gépemmel?

Figyelt kérdés

Reggel még normálisan működött, majd kikapcsoltam. Amikor visszakapcsoltam nagyon lassú volt, egy kis ablakban majd arról tájékoztatott, hogy egy súlyos hiba után helyreállította ideiglenesen magát.

Az asztalról az ikonok eltűntek, csupán 3 maradt. A háttérkép visszament arra, amire telepítve volt annak idején. Minden olyan, mint amikor évekkel ezelőtt az operációs rendszer telepítve lett. A dokumentumok szerencsére nem vesztek el, elkezdtem visszamásolni őket az asztalra. A mozzillát is újra kellett telepíteni. Újra kikapcsoltam a gépet, de mintha nem csináltam volna semmit. Azok a dokumentumok pedig, amiket az asztalra húztam a lomtárba kerültek. Segítsetek! Mi történhetett a géppel?


2013. márc. 11. 22:34
 1/4 ness04 ***** válasza:
talán még az akkori telepítés során készült biztonsági mentésre áll vissza minden alkalommal nekem ez a tippen... lehet a vinyó szektorhibás vagy nem tom...
2013. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
talán a rendszer visszaállítás működne?
2013. márc. 11. 22:39
 3/4 A kérdező kommentje:
könyörgöm valaki segítsen!!!!!!!
2013. márc. 11. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nézd meg a vinyót: [link] Ha túl sok a hibás szektor akkor az lehet a probléma.
2013. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!