Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » BIOS frissítési probléma?!

BIOS frissítési probléma?!

Figyelt kérdés
Szaisztok! Kis Acer Aspire One laptopot kapott egyik ismerősöm és megkért, hogy nézzek már a gép után, telepítsem rajta újra az xp-t, stbstb... Eljutottam odáig, hogy újratelepítettem, elkezdtem a drivereket telepíteni, ahol ugyanis láttam egy BIOS mappát, ahol tudtam volna fressíteni a BIOS-t. Elindítottam a frissítést, a ventillátor felpörgött, majd hirtelen kikapcsolt. Azóta akárhányszor bekapcsolom, felpörög, majd kikapcsol.. Segítsetek! Hogyan tudom megoldani a problémát?

2013. márc. 13. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel nincs más mód mint szervizbe vinni. A BIOS mappában akármi lehetett, pl. egy nemodaillő BIOS image amit ha rárakott akkor azt nem lesz egyszerű javítani. Egyszer próbáltam ilyen gépbe életet lehelni de végül a gyártó Brno-i szervize oldotta meg a problémát. Ha garanciális küldd vissza, ha nem akkor is, csak akkor fizetni is kell érte.
2013. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!