Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 háttérkép-módosítás....

Scofield007 kérdése:

Windows 7 háttérkép-módosítás. Hogyan lehet megoldani a problémát?

Figyelt kérdés
A napokban furcsa jelenséget tapasztaltam Win 7 alatt. Régebben beállítottam egy háttérképet és azt napokban lecseréltem egy másikra. Na most a probléma az, hogy ha újraindítom a gépet, akkor a betöltés után állandóan visszarakja azt a háttérképet, amit régebben állítottam be. Hiába törlöm ki a képet, minden újraindítás után visszaállítja magának a rendszer. Hogyan lehet ezt a problémát megoldani?

2013. márc. 13. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az előző képet egy képszerkesztő vagy kép néző segítségével raktad be?
2013. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. márc. 15. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
windows mappába van desktop walpapeer azt kell törölni
2013. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de már megtaláltam mi volt a gond... C:\Users\"Felhasználónév"\AppData\Roaming\Microsoft\Windows Photo Viewer

itt volt az a kép, amit mindig berakott, azt töröltem ki, és azóta nem rakosgatja vissza...

2013. márc. 15. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
:)
2013. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!