Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépemet szeretném tuningolni...

Bazs0045 kérdése:

A gépemet szeretném tuningolni egy kicsit hogy a legtöbb játékot elvigye max felbontáson. Valaki segítene nekem hogy mostani gépemet mivel kéne tunningolni?

Figyelt kérdés

Gépem adatai:

-Proci: AMD Athlon 7750 Dual Core 2.71 GHz -Videókártya:ASUS Radeon EAH 5670 -Alaplapról annyit tudok hogy DDR2-es -RAM: Kingmax 2 Gb -Winyó:465 Gb fajtáját nem tudom Ötletem: -AMD A10 X4 5800K 3.8GHz FM2 Processzor -alaplap? -videókártyát meghagyom -RAM? Légyszi segítsetek



2013. márc. 15. 22:34
 1/3 soccerway ***** válasza:
Ha a proci adott, akkor még annyi hogy ramból 8GB jó ha lesz, alaplap amelyik szimpatikus azon nem múlik semmi, és a VGA kártyát meg cserélned kell, máskülönben a játékok kb semmivel nem lesznek gyorsabba mint most. Azt jó tudni hogy az amd-nél ha mellé raksz egy radeont, akkor össze tud dolgozni a processzorba integrálttal, csak épp nem mindegy milyet raksz mellé. Az A10 5800K egyébként a radeon 6670-el tud dual graphic módban menni, tehát vagy ilyenre cseréled a mostanit, vagy veszel egy sokkal jobbat, a procidhoz egy radeon 7850, vagy annál kicsit gyengébb kártya ami passzol.
2013. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm szépen sokat segítettél!:D
2013. márc. 15. 23:50
 3/3 anonim ***** válasza:
.
2013. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!