Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sürgős! Az történt, hogy a...

Sürgős! Az történt, hogy a monitor teljesen megfordult, tehát fejjel lefelé van és az egér se arra megy amerre én szeretném?!

Figyelt kérdés

Hogy tudnám vissza állítani eredeti, normál állapotába?

Windows XP az op. rendszer


2013. márc. 16. 13:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem a monitor fordult fejjel lefelé hanem hogy pontosabb legyek az ASZTAL :D
2013. márc. 16. 13:41
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem vírus miatt, futtass le vhogy egy virus irtot
2013. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez csak egy sima beállítás a grafikus kártyánál... lehet nyomtál egy olyan billentyű kombinációt, amivel elfordítottad, de a VGA beállításoknál vissza tudod csinálni.
2013. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazából a szomszéd kisfia nyomkodta a billentyűt és akkor történt ez a dolog. Valaki le tudná pontosan írni a visszaállítás folyamatát?

Windows XP-n.

2013. márc. 16. 13:48
 5/12 A kérdező kommentje:
Vagy a billentyű kombinációt amellyel meg tudom oldani.
2013. márc. 16. 13:49
 6/12 anonim válasza:

alt gr + felfelé nyíl

(vagy ctrl + nyíl, már nem emlékszem...)

2013. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. A szomszédba van a fejjel lefelé lévő asztal, én itt megpróbáltam az enyémmel ( ami jó ) ezt a billentyű kombinációt, de semmi se történt.
2013. márc. 16. 13:57
 8/12 anonim válasza:

Ha azt a billenytykombót nyomtad a JÓ gépnél, akkor naná hogy nem történik semmi! :D Nálunk ez amúgy a suliban működik, mindig beijesztjük vele a nagyokos infotanárokat :D De pl itthon win7-tel nem működik


Ha nálad esetleg működik a billkombináció:

alt gr + valamelyik nyíl = elállítja a képernyőt arra az irányba amerre a nyíl mutat.


ezért írtam h alt gr + fel nyíl..

2013. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
CTRL + ALT + felfelé nyíl?
2013. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!