Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha fel akarok menni multira...

Ha fel akarok menni multira egy játékomon (call of juarez) ezt írja:A CD kulcs már használatban van azonosítás sikertelen. Ezt a kulcsot már korábban is használtam a játék pedig eredeti. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ezt a kulcsot már korábban is használtam a játék pedig eredeti. Mit kéne tennem?"


1.Ha tényleg eredeti lenne a játékod akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést.

2.Nincs olyan hogy eredeti játék, a master lemez az eredeti, és a megvásárolt termékkulcs, a játék-vagyis a dvd-n található szoftver csak egy hivatalos másolat.

3.Inkább örülj annak hogy a single része hibátlanul megy, ha multizni is akarsz akkor bizony meg kell vásárolnod a bolti dobozos verziót-vagy ha fent van a játék Steam-en akkor azt letölteni.

2009. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a játék eredeti 576-ban vettem a kulcsot elvesztettem és utána leszedtem egy oldalról de tényleg működött előtte ez is.
2009. szept. 17. 15:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem lehet valahogy visszaszereznem az eredetit???
2009. szept. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!