Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Miért nem tudok...

SÜRGŐS! Miért nem tudok betölteni képeket? Semmit nem tölt be windows képmegjelenítővel.

Figyelt kérdés

Kitakartam az ikonokat,de szerintem így is látszik a lényeg:

[link]

Ezt a hibaüzenetet dobja fel,ha megnyitnék egy képet(vagy néha csak simán nem nyitja meg a képet).


Valamint elég nagy gond lehet vele,mert sem másolni,sem kivágni/beilleszteni(!!!) nem tudok(kivéve total commanderrel). Ezek kezdődtek kb egyidejűleg és nem tudom,hogy idetartozik-e még,de néhány eddig rendesen működő programnál kiírja,hogy "runtime error c+++... valami"

Próbáltam a képes gondra rákeresni,de sajnos csak angol szövegeket találtam,semmi használhatót,de azt írták,hogy letölteni nem érdemes egy ilyen fontos dll fájlt.(egyébként a hibaüzenet ellenére ott van az a fájl a system32 mappában).


Miért csinálja ezt?


Csak NORMÁLIS válaszokat,vélemény nem érdekel!


Előre is köszönöm!



2013. márc. 18. 17:43
 1/8 A kérdező kommentje:

Valamint még azt elfelejtettem mondani,hogy nem igazán tudom megtenni,hogy újratelepítem(amúgy xp) jelenleg,szóval ez a lehetőség kilőve.


És ha rossz helyen van a kérdés,jelentsétek,köszönöm!

2013. márc. 18. 17:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?
2013. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az volt az első dolgom.Egyébként már két napja van.
2013. márc. 18. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:

a shimgvw.dll hiba javithato ,ha letoltod es beregized ,de

ha egyeb hibakat is kiirogat a rendszer a legbiztosabb megoldas az ujratelepites

2013. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"ha letoltod es beregized"

Valahol láttam,hogy a letöltést nem ajánlják,mindenesetre már leszedtem,de még nem cseréltem ki a fájlokat.Viszont nem értem miért,de amit letöltöttem dll fájl,annak kisebb a mérete,mint ami a system32-ben van,pedig elvileg ugyanaz.


Egyébként ne haragudj,de nem tudom mi az,hogy beregizni :( azt hogy kell?


"ha egyeb hibakat is kiirogat"

Hát néha feldob egy ablakot,hogy valamiért lefog állni 1 perc múlva,de ezenkívül semmi(bár gondolom ez is épp elég,de nem tudok velem mit kezdeni :S )

2013. márc. 18. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:

igen ,nem ajanlott a letoltese, inkabb

telepito cd-rol kell berakni :

run -> cmd...-> EXPAND X:\i386\SHIMGVW.DL_ %WINDIR%\SYSTEM32\SHIMGVW.DLL ,ahol az X az optikai meghajto betujele

majd run-ba beirni -> regsvr32 /i shimgvw.dll es enter


bocs ,angol rendszerem van (win7) mar nem emlekszem ,hogy Xp-n mi hol van

2013. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,kicsit értetlen vagyok :)

Szóval bedobom a telepítő cd-t,és beírom az intézőbe(vagy futtatás?) a többit,az x helyére pedig azt,ahol van a telepítőlemez,ugye?


És ez most akkor win7-re vonatkozott csak?


A zöld kezek közben mentek :)

2013. márc. 18. 19:06
 8/8 anonim ***** válasza:

a modszer Xp-re van ,run(futtatas) beirod :cmd enter...

command promt(cmd)-be kell beirnod a telepito cd-re vonatkozo sort ,ahol az X a dvd olvasod betujele ,altalaban D ,

majd run (futtatas ) beirod a reg32...stb sort es enter


vagy telepito lemezrol bebootolni es javitas..hatha kijavitja magat

2013. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!