Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szűz winchesterre, hogy tudok...

Szűz winchesterre, hogy tudok win xp-t telepíteni, cd-dvd, flopy rom nelkül? -Winchesterről, winchesterre lehet valahogy? (pl. cmd-vel) -vagy ha simán átmásolom a win xp-t, akor nemfog elindulni a win miutan kivettem a régi winyot?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Esetleg egy USB-ről telepíthető verziót próbálj meg feltelepíteni rá (ha az alaplapod tud USB-ről bootolni).

(Ha hasznos volt, megköszönök egy zöld kezecskét :).

2013. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így igaz. Pendriv-ről lehetséges még, ha a lapod támogatja az usb boot-ot. CMD-vel sehogy sem lehet, mivel a winchestert meg is kell formatálni NTFS-fájlrendszerűvé.
2013. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vinyóról vinyóra adatkábellel.
2013. márc. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ már lehet bootolni usb-röl 2010-es gép csak énvoltam a hülye mert nem találtam benne azt a régi sata kábelt azt a hoszut mert most vékony kicsi kábelek vanak benne :)

de mindenkinek meg adom a zöldet

2013. márc. 20. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!