Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok valahol a géphez olyan...

Tudtok valahol a géphez olyan olcsó kormányt és pedált, aminél a kormányt el lehet rendesen forgatni?

Figyelt kérdés

Euro Truck Simulator 2-vel játszok és nagyon szeretnék hozzá kormányt és pedált, de olcsón. Legszívesebben olyan kéne, amin három pedál van, tehát lehet váltani. Olyat csak a Logitech g25, vagy g27-et találtam, de azok 50 meg 60 ezer forintok és használtan sincsen 30 ezer alatt. Az Auchan-ban láttam kettő pedálosokat olcsón, 10 vagy 12 ezerért de ott az a baj, hogy a kormányt csak félig lehet elfordítani. Itt egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=X3trzTjQQDg


A kamionnal pedig nem lehet úgy rendesen elfordulni, hogy a kormágyt csak ennyire lehet elfordítani. Tudtok valahol olyan kormányt 10 és 20 ezer között, amit legalább teljesen el lehet fordítani balra és jobbra?


2013. márc. 19. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Saitek R440 használtan lehet csak kapni de nagyon jó kialakítása van és ötletes rögzítője.

én 5000Ft-ért vettem nagyon jó kis cucc egy 24V-os villanymotor hajtja ami iszonyat erős hatásokra képes.

és nem a megszokott potméteres érzékelője van hanem infraszenzoros.

2013. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jól néz ki.
2013. márc. 19. 22:40
 3/3 Chello ***** válasza:
Ha nem sikerálna én elajándékoztam egy setet és úgy tudom nem lett sokáig nyaggatva. Írj egy mailt és megadom az embernek, hogy hátha jól jön neki a "della".
2013. márc. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!