Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak szamitogepen...

Hogyan tudnak szamitogepen valami jot dolgozni?

Figyelt kérdés
Vagyis nem az szamit hogy mennyit keresek, hanem hogy valami jo eredmenye legyen es lehessen vele dolgozni, mert a szuleim szemeben is legyen lenyeg a szamitogep
2013. márc. 20. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mihez értesz?

2013. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kezdj el pénzt nyomtatni...

vagy kapcsold ki, már is sporolsz áramot.

2013. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 vagyok. Programoztam java ban jatekot csak rajottem, hogy nem lesz valami nagy ezert nekifogtam c++ nak de atterni mas nyelvre eleg nehez. :/
2013. márc. 20. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
14 vagy. nyomjad a programozást, 3d tervezést. ebben a jövő viszont nagyon nehéz lépést tartani.
2013. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
még van időd megtanulni, én ennyi idősen kezdtem neki. ;-)
2013. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi ... Csak azert hagytam abba a programozast mert nemvolt nagy eredmenye es neten keresztul nehez megtanulni jol. :]
2013. márc. 21. 06:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Neten keresztűl szinte lehetetlen, de ha van ismerősöd aki ért hozzá, és te is lelkes vagy, simán kaphatsz tőle egy kis alapozást. :-)
2013. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lehetetlen? A programozás nem szájhagyomány útján terjed. Persze türelem kell hozzá, mert nem kapod megrágva az infót, de mihez nem kell türelem?
2013. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!