Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan játék, ami kifejezet...

Van olyan játék, ami kifejezetten Nagy-Magyarország visszafoglálásáról szól, magyarok-al? Ha nincs akkor mennyire legális ilyet programozni?

Figyelt kérdés
És ha van ilyen játék akkor mi a neve? Mod is jó egy játékhoz, csak legyen nagyon jó :D. Ha nincs, bár csak Programozó leszek, én BIZTOS hogy fogok ilyet csinálni. Szabad egyáltalán ilyen játékot csinálni? Mert ugye vannak játékok pl Red alert, ahol az oroszok az USA ellen hadat üzentek.

2013. márc. 21. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt programozol amit akarsz. Legfeljebb egyes orszagokban be lesz tiltva. Van olyan jatek, amiben pl. Kennedy elnokot kell pontosan ugy fejbeloni, ahogy a valosagban (emlekszem sokat toltuk a jatekot annak idejen :D).
2013. márc. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Majd reggel felébredsz és rájössz, hogy a játékprogramozásból a legnehezebb megélni. Persze ha ennyire BIZTOS akkor véletlenül se add fel!

Tudtommal nincs ilyen játék, de nem azért, mert tilos megcsinálni, hanem mert azon kívül h egy kis közösség szívügye, azon kívül nem túl nagy sztori...

2013. márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az a "kis közösség" nem programozó, de persze nem mondtam hogy ebből fogok megélni.
2013. márc. 21. 18:48
 4/9 Pro Patria ***** válasza:
35%
A Hearts of Iron 2-ben erre van lehetőséged.
2013. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pro Patria ***** válasza:
35%
Még annyit, hogy nekem ugyan nincs meg, de állítólag elég összetett és nehéz az irányítása, emiatt nem igazán élvezhető. De nem akarlak lebeszélni, hátha tetszeni fog. Nem kifejezetten ezen téma köré épül fel a játék, de benne van a lehetőség erre is, ha úgy alakítod a történelmet.
2013. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hearts of Iron 2 hasznosnak, jónak bizonyult, bármilyen nehéz is :D továbbá kijavítom magamat: magyarokkal*
2013. jún. 22. 02:24
 7/9 Pro Patria ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem!
2013. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Medieval 2 Total War


Utánanéztem, vannak játékok, ahol már a tied az ország, pl. Medieval 2 total war kr. u. 1080-ban kezdődik, és amennyiben elfoglalják tőled mondjuk Erdélyt, azt vissza lehet foglalni. Van hozzá egy ún. ,,Magyar Mod'' ahol az országunk 4 területből áll, vagyis ott több a lehetőség :D.


Cossacks: Back to war


Ez a játék az újkorban játszódik, nem láttam benne magyar küldetést, viszont van pályaszerkesztő, amivel meg lehetne csinálni olyasmit.


Hunyadi Hadai


Ez egy hatszögekre osztott terepasztalszerű körökre osztott stratégiai játék, (olyan mint a Battle for Wesnoth, aki ismeri) hát a cím is összefoglalja, Hunyadi hadaival lehet kiűzni a törököt, vagy akár hadjáratot indítani/nyerni ellenük.


(ez a Huszár games még adott ki hasonló játékokat.)


Persze egyikben sem lehet visszafoglalni az országot, mert a múltban játszódik, és a múltban megvoltak azok a területek, amiket ma visszafoglalnék egy játékban :DD. Esetleg talán a Napoleon: Total War-ba elvileg fel lehet szabadítani az osztrák uralom alól a magyarokat, de ez nem biztos, mert nem próbáltam még soha ki.

2013. szept. 22. 22:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy azóta már felnőttem, 14 lehettem amikor ezt írtam, és bár megmaradt bennem a hazafiasság mélyen belül, valahogy mégsem érdekel annyira Nagy-Magyarország visszafoglalása már. Kárpátiát sem hallgatok soha, pedig régen minden órában. Az a furcsa, hogy szinte liberális lettem.
2018. dec. 4. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!