Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Öszeállítanátok egy gamer pc...

Öszeállítanátok egy gamer pc konfigot kb 200-max 300 e f-tig?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert hülyeség 300 ezer forintból én összerakok akár három vagy négy számítógépet is. felesleges annyi pénzt rá pocsékolni 60-70 ezer közt egy vadiuj alkatrészekkel monitorral mindennel együt össze lehet szerelni egy izmos gépet. meg amugyis nekem kettő éves a számítógépem és egy kis trükkel a mai játékokat is simán birja rá szánsz annyi pénzt amit leirtam és még jól be is állítod nem lessz vele gond egy darabig
2013. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na jó azt elfelejtettem oda írni hogy a 300 az úgy 300 hogy új monitor billentyűzet és egér is hát 60-70 ért nem hinném hogy olyan jó minőségűt lehetne egy normális proci minimum 25-30 e ft
2013. márc. 22. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok

ezért irtam hogy egy kis trükkel programozással lehet mindenen segiteni hogy ne keljen anyit költeni rá vehetsz egy gyengébb minőségű alkatrészt is ha csak arra telik ha nem teheted meg. pár perc alatt a rendszeredet beállíthatod ugy hogy nagyon jól menjen mert köztudott hogy a rendszersem használja ki a számítógéped adotságait üzleti szempontból.

2013. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na jó de én nem vagyok programozó és nem is tudok
2013. márc. 22. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!