Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy haláli gépet akarok...

Egy haláli gépet akarok építeni. Van álló nagy gépház, monitor, stb. Csak mi kel a gépházban hogy igényes játékokat is simán elindítsa?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Haláli? Megb*sz az áram, ha hozzáérsz v. mire gondolsz?

Mennyi pénzed van rá?

2013. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak fél millió. Ere a napra készültem.
2013. márc. 24. 10:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Adhatod az arcot, de komolytalan kérdezőkkel senki nem fog 10 percet tölteni, hogy összeállítson neki egy gépet. Komolyan mennyit szánsz rá?
2013. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyi zsebpénzem van.
2013. márc. 24. 10:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Az összest. Csak egy álatti gépet akarok építeni.
2013. márc. 24. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van fél milliód,akkor alaplapból vegyél egyet ami a legdrágább pl: szerver alaplap. tegyél bele 2db i7 8magos procit,32gb ramot,4db 4gigásVram 384 bites videókártyát ddr5 tipust meg 3terrás 12db vinyót,nehagyd ki az ssd vinyót se,a procira vízhűtést,mert fel kell őket húzni,bluray lejátszót,igaz az én gépem 65000ft volt mégis viszi a legújabb játékokat,hd,gyors a net,nem tudom mire használnál egy ilyen haláli gépet
2013. máj. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
De hülye vagy bagzdmeg, inkább letenném a helyedben a jogosítványt, vagy ha van akkor autót vennék.A komolytalanságodból nézve se jogsi se autó nincs, nem akarlak megsérteni de ezekre is gondolhatnál.Előttem szólóhoz csatlakozom, 65.000 forintos gépem van és visz mindent.
2014. jan. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!