Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megnézni a...

Miért nem tudom megnézni a régi file-imat, ha újra fel raktam a windowst a gépre?

Figyelt kérdés
Felraktam a gépre újra a windows 7-et, de azóta nem tudom megnyitni a régi képeimet, zenéimet melyek eddig a gépen voltak, mert azt írja nincs megfelelő jogosultságom a megtekintéséhez. Rendszergazdaként is bejelentkeztem már, de még így sem engedi. A tulajdonosi jogokat is átállítottam, de így sem történt változás.

2013. márc. 24. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Lépjél be rendszergazdaként. A mappán jobb klikk. tulajdonságok, Biztonság fül. Alul speciális. Engedélyek módosítása, Hozzáadás, Speciális majd keresés most. Alul kilistáz egy csomó mindent, megkeresed a felhasználóneved rákattintasz egyszer, majd az ok-ra. Bepipálod a teljes hozzáférést és le ok-ézol mindent. ezután megtudod nyitni.


Üdv!

2013. márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ de így sem működik
2013. máj. 28. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!