Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows nem ismeri fel az...

A windows nem ismeri fel az internetkábelt?

Figyelt kérdés
tegnap letöltöttem a star wars the old republicot így gondoltam elindítom... aztán kiirja hogy out of range de hang volt (ilyen már volt velem más játékkal de azt tudtam kezelni) aztán windows gomra se lépettki. Akkor újraindítottam és az üdvözöljük képnél is ezt írta ki... fogtam és hdmivel ráraktam a tvre ott átálítottam mindent és visszaraktam a monitoromra. Így jó volt de amikor bekapcsoltam elment a hálózati jel (volt 1 es az otthoni 2 es meg a hamachi ami átváltott hármasra és eltűnt az első kettő hálózat... mit tegyek ? a játékot töröltem videókártyám: nvidia geforce gt 630, monitorom: 1920x1080. Mit tegyegyek hogy visszajöjjön? Ja és próbáltam rendszer visszaállítást de ugyan az...segítség! :SS

2013. márc. 25. 12:40
 1/8 A kérdező kommentje:
és windows 7 64bit
2013. márc. 25. 12:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi van?
2013. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mondom...the old republic...csak elindítottam hang volt de out of range (frekvencia hiba) amit az egész rendszerre átállított...
2013. márc. 25. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál egy kapitális méretű vírust (trójai, féreg stb.) Aki csak úgy letöltöget mindent, megbízható védelem nélkül, az ne csodálkozzon, hanem telepitse újra a Windows-t...
2013. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem szép dolog warez cuccokal játszani, mert össze csinálja töle a rendszer magát.
2013. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem warez mert ingyenes...
2013. márc. 25. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor is, rakd újra.
2013. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem kellet.
2013. márc. 28. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!