Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A letöltött játékot muszáj a...

A letöltött játékot muszáj a "Helyi C lemezre" menteni?

Figyelt kérdés

Letöltök egy játékot torrentről,amikor letölti a torrentet és rákattintok arra akkor kiválasztom hogy D lemezre mentse a játékot,majd amikor telepíteni akarom automatikusan a C lemezre telepíti a játékot.

D lemezt telepítésnél nem lehet kiválasztani?

Miután C-ről átmásoltam a D lemezre majd C lemezről letöröltem,akkor nem indul a játék.

Külső adathordozónál nem lenne gond mint a D lemezről?

Bocsi ha érthetetlen..


2013. márc. 25. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Nem lehet a D-re telepíteni mert nem azon van az op. rendszer, és mikor telepíted a játékot akkor beépül a fájlok a op. rendszerbe.
2013. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

vagy olvasd el ezt, lehet rosszul tudom:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2013. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem csak nex-next -et nyomsz, hanem bővebb beállítási lehetőségeket is megtekinted telepítéskor, akkor általában ki lehet választani, nem csak a merevlemezt, de a pontos helyet is.

Copy azért nem jó, mert konfigurációs fájlokban is rögzíti a telepítés helyét, illetve registry kulcsokba.

2013. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mind a kettőtöknek!

Megy a zöld kéz,majd kipróbálom!:)

2013. márc. 25. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!