Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop mitől melegszik ennyire?

Laptop mitől melegszik ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves asusom. Kb 1,5 éve egy rossz konnektor megölte az akksiját, majd a töltő is meghalt. Vettem újat, de már annyiszor javíttattam a csatlakozóját,mert egyszerűenanyira melegszik, hogy elég benne a kis dugasz. Most a kiáramló meleg a szellőzőnél megolvasztotta a kábelt. Megcsinálták, kivettem az akksit belőle, úgysem bírta max 2 percig. A töltő folyton ki-be csúszkált, ki kellet támasztani, vagy odaragasztani. Egyszer még egy gyertya is megolvadt,ami a lapi mögött volt. Most újat akarok venni. Vagy csináltassam ezt meg?
2013. márc. 25. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha elvagy vele és nincs szükséged korszerűbb gépre, akkor érdemes szervizben átnézetni, h mi okozza ezt az extrém melegedést. Lehet, h csak ki kell takarítani a szellőző csatornákat és újra olyan lesz, mint fénykorában. :)
2013. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!