Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tud-e valaki olyan számítógépe...

Németh Sándorné kérdése:

Tud-e valaki olyan számítógépen használható programot, mely lehetővé teszi, hogy a számítógépről kezdeményezzek hívásokat - vagy fogadjak - a készülék helyett?

Figyelt kérdés
Van egy T-Home TRIPLA csomagom, - VOIP telefon, Internet, IPTV - itt szeretnék a telefonkészülék helyett a PC-ről telefonálni, hívni a telefonszámokat és fejbeszélőn keresztül kommunikálni, beszélni!
2013. márc. 26. 06:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem küldtek CD-t a használathoz?


Nem próbáltam, de ez jónak tűnik:

[link]

[link]

2013. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs és nem is volt, semmilyen telepítő CD. Én úgy gondolkodom, hogy van egy T-Home digitális telefon előfizetésem. A telefon vezeték végén egy készülék. De, mivel van DSL - 20 MB - internet hozzáférésem, így a gépem a kapott digitális elosztóval - Pirelli - össze van kötve. Így elméletileg amennyiben van megfelelő program, akkor tudnom kellene azzal fogadni és kezdeményezni hívást a készülék helyett. Lehet, hogy ezt csak én képzelem és nem megoldható?
2013. márc. 27. 04:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!